با ما در تماس باشید


مجموعه وستا تکنولوژی در سال 1392 با موضوع فعالیت در زمینه شبکه های کامپیوتری و دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن پیشرفته تاسیس گردید . و همواره با تاکید بر انجام تحقیق و توسعه مستمر و به روز نگه داشتن مجموعه از حاظ دانش و فن ، موفق به اجرای پروژه های متعددی در سطوح مختلف کارید گردید .

     

آدرس ما

تهران


خیابان انقلاب خیابان نامجو
کوچه محتشمی پلاک 23 طبقه سوم


تلفن و فکس


 • چگونه می توانم دوربین مداربسته خریداری کنم ؟
  برای خرید دوربین مداربسته می توانید در قسمت محصولات دوربین مداربسته مناسب خود و یا پکیج های پیشنهادی را انتخاب نمایید .

  نمی دانم کدام دوربین مداربسته مناسب من است، برای حل این مشکل دو راه کار در وستا تکنولوژی وجود دارد . راه حل اول ک وارد بخش مقالات شوید و راهنمای خرید دوربین مداربسته را مطالعه کنید . راه حل دوم : با پشتیبانی وستا تکنولوژی تماس گرفته و از مشاوره رایگان برخوردار شوید .

 • چگونه دزدگیر اماکن انخاب کنم؟

  برای خرید دزدگیر اماکن و دزدگیر منزل شما می توانید . در قسمت محصولات دزدگیر اماکن مناسب خود را انتخاب کنید و یا پکیج های پیشنهادی را انتخاب نمایید .

  نمی دانم کدام دزدگیر اماکن مناسب من است، برای حل این مشکل دو راه کار در وستا تکنولوژی وجود دارد . راه حل اول ک وارد بخش مقالات شوید و راهنمای خرید دزدگیر اماکن و بهترین دزدگیر منزل را مطالعه کنید . راه حل دوم : با پشتیبانی وستا تکنولوژی تماس گرفته و از مشاوره رایگان برخوردار شوید .

 • چیزی که من میخوام در انبار نیست باید چکار کنم؟

  با توجه به فروش بالای محصولات گاهی پیش می آید . محصولی موجود نباشد .شما می توانید با ما تماس گرفته و از زمان موجود شدن آن محصول با خبر شوید . یا در صفحه خرید محصول عملیات پیش سفارش را انجام دهید و در اولین فرصت که کالا موجو شود برای شما ارسال می شود .

 • آیا پرداخت در فروشگاه شما امن است؟

  در حال حاضر درگاه پرداخت فروشگاه وستا تکنولوژی درگاه امن نکست پی می باشد . که دارای تاییده از بانک مرکزی است .

 • من یک محصول میخوام اما نمیتوانم آن را در سایت شما پیدا کنم؟

  برای این منظور می توانید از قسمت جست و جوی سایت قسمت دسته بندی مورد نظر را انتخاب کنید و محصولات مشابه برای شما نمایش داده می شود . یا با شرکت تماس گرفته و در مورد آن محصول راهنمایی بخواهید .

با ما در تماس باشید

راه های ارتباطی با وستا تکنولوژی

وستا تکنولوژی تنها یک فروشگاه اینترنتی در زمینه دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن نیست ! بلکه یک کارشناس فنی در زمینه بررسی برندهای موجود در بازار است .

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از وستا تکنولوژی دارید. می توانید از فرم تماس با ما استفاده کنید و برای دریافت پاسخ سریع‌تر، با شماره های زیر و پست الکترونیکی تماس برقرار کنید.


تماس مستقیم

02177631696

ایمیل ارتباطی

پشتیبانی 24 ساعته

09123852871