راهنمای ارسال کالا

blank

آشنایی با فروشگاه اینترنتی وستا تکنولوژی

وستا تکنولوژی نام یک فروشگاه اینترنتی است که تجهیزات لازم برای هوشمند سازی ساختمان  و امنیت آن را در اختیار خریداران قرار می دهد و تاکید آن بر  فروش کالای مرغوب می باشد و علاوه بر کیفیت کالا به  خدمات پس از فروش و گارانتی نیز  توجه بسیار دارد. یکی از دغدغه های همیشگی خریداران محصول در فروشگاه های اینترنتی نحوه ارسال کالا می باشد. در این متن به بررسی روش ارسال کالا در وستا تکنولوژی می پردازیم.

چگونگی روش ارسال کالا در وستا تکنولوژی

برای اکثر خریداران محصولات اینترنتی  یک عدم اطمینان  و یا نگرانی برای چگونگی تحویل کالا وجود دارد و دلایل مختلفی برای ایجاد این حساسیت وجود دارد. دلیل این عدم اعتماد و یا نگرانی هر چیزی که باشد موجب شده تا وستا تکنولوژی روش ارسال کالا در وستا تکنولوژی  بررسی بیشتری صورت گیرد. در روز های عادی روش ارسال کالا در وستا تکنولوژی به صورت زیر خواهد بود:

  • ارسال از طریق پست
  • ارسال کالا از طریق تیپاکس
  • رساندن کالا از طریق باربری و پیک موتوری

 

در نظر داشته باشید که برای ارسال برخی از کالاها در فروشگاه هزینه ارسال دریافت خواهد شد و برخی از وسایل  به صورت رایگان برای مشتریان ارسال خواهد شد.

چگونگی روش ارسال کالا در وستا تکنولوژی

 روش ارسال کالا در وستا تکنولوژی و با توجه به قوانین انبار وستا تکنولوژی بوده و به شرح زیر می باشد. اگر زمان خرید خود را به روزهای پایانی سال و اسفند ماه اختصاص بدهید و یا روز های که فروشگاه  فروش ویژه ای را در نظر گرفته باشد مسلما به دلیل ازدحام بالا روند معمولی ارسال وجود نخواهد داشت  و روش ارسال کالا در وستا تکنولوژی از طریق انبار هماهنگ خواهد شد.

 

  • نحوه پرداخت هزینه بر روی ارسال تاثیر می گذارد

اگر  از طریق پرداخت آنلاین  و درگاه نکست پی  هزینه پرداخت شود روش ارسال کالا در وستا تکنولوژی بسیار سریع انجام خواهد شد و برای تهران در همان روز و در شهرستان ها در 48 ساعت تحویل داده خواهد شد.

 

  • ارسال رایگان در چه شرایطی انجام می شود

ارسال رایگان در وستا تکنولوژی زمانی انجام می شود که بر روی کالا حمل رایگان خورده باشد و یا اگر خرید بالای چهار میلیون تومان انجام شده باشد  تحویل بدون دریافت هزینه انجام خواهد شد. و خریدار بدون پرداخت هزینه کالا ی خود را دریافت خواهد نمود. در موقع خرید به کالا های و کد تخفیف آنها دقت کنید.

 

  • شرایط دریافت تهرانی ها متفاوت خواهد بود

اگر در شهر تهران ساکن باشید و کالای در خواستی شما در انبار وستای تهران موجود باشد می توانید با پیک موتوری آن را درب منزل تحویل بگیرید البته این  نوع ارسال صرفا برای شهر تهران است و برای استان تهران از روش پست و تیپاکس ارسال صورت خواهد گرفت. اگر این شرایط را دارا هستید و تمایل به دریافت کالا از طریق پیک موتوری را دارید باید با واحد فروش تماس بگیرید.

 

  • زمان ثبت سفارش در روش ارسال کالا در وستا تکنولوژی تاثیر خواهد داشت

اگر سفارشی را تا قبل از ساعت 9 صبح در سایت ثبت شود  کالا در همان روز تحویل پست داده می شود و اگر از ساعت 9 گذشته باشد کالا در انبار باقی می ماند و تحویل به پست برای روز بعد انجام خواهد شد. ارسال کالاهای ثبت شده برای پست به صورت پست پیشتاز است و زمانی که در نظر گرفته می شود تا بسته به دست خریدار برسد  بین 24 تا 72 ساعت متغیر خواهد بود. اگر خریدار در شهر تهران باشد و قبل از ساعت 14 کالای خود را ثبت کند ارسال در همان روز انجام می شود.

ارسال با پست پیشتاز